Ranking rolet dzień noc ⇒ Jak wybrać odpowiednią roletę dzień noc?

Oferta rolet okiennych na obecnym rynku jest na tyle zróżnicowana pod kątem ich wzornictwa, kolorystyki, nowoczesnych technologii oraz możliwości indywidualnego montażu, że wielu z nas decyduje się na to rozwiązanie do domu czy zakładu pracy.

Rolety okienne są praktyczne w użytkowaniu, prezentują się elegancko zarówno na zewnątrz okna, jak i stanowią ciekawe dopełnienie aranżacji wnętrza danego pomieszczenia. Rosnąca popularnością wśród rozmaitych modeli rolet cieszą się ostatnimi laty rolety typu dzień-noc.

Czym są rolety dzień-noc?

Rolety typu dzień-noc, inaczej nazywane systemem rolet duolight, od ich gładkich odpowiedników odróżnia budowa: posiadają one bowiem dwie nakładające się warstwy materiału, które poprzez naprzemienne ułożenie regulują skutecznie stopień napromieniowania wnętrza. To od nas zależy, czy wpuścimy do środka rozproszone promienie słoneczne, czy wolimy zasłonić okno częściowo lub całkowicie.

Możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia dzięki pasom, z jakich zbudowane są te rolety, jest jedną z ich głównych zalet, które skłaniają wielu klientów do ich zakupu. Dzięki tej opcji mogą być bowiem używane zamiast firan, a odpowiednio dobrane pod kątem stylistyki reszty pomieszczenia dodają specyficznego charakteru całemu wnętrzu.

Jakie rolety dzień noc są najchętniej wybierane? Ranking na Czerwiec 2021

Prezentujemy propozycje rolet dzień noc, które są najchętniej wybierane przez Kupujących.

Jakie rolety dzień-noc wybrać? Kryteria wyboru

Rodzaje rolet dzień noc

Pod kątem montażu systemu tego rodzaju rolet oraz ich stopnia przylegania do okna można wyróżnić ich trzy podstawowe podkategorie:

 • rolety dzień-noc klasyczne – są one nazywane także roletami wolnowiszącymi. Montujemy je do ściany oraz do sufitu. Mimo tego, że można dobrać je pod każdy wymiar okna, mogą utrudniać dostęp do samego okna.
 • mini rolety dzień-noc – ten rodzaj jest montowany na specjalnej taśmie klejącej bądź za pomocą haczyków zaczepianych bezpośrednio na okiennej ramie
 • rolety dzień-noc w kasetce – model kasetowy jest najbardziej higieniczny ze względu na opcję schowania rolet w całości w specjalnie obudowanej ramie. Dzięki temu sama tkanina przylega bezpośrednio do powierzchni szyby. Montaż wygląda podobnie jak w przypadku mini rolet.

Wybór odpowiedniego rodzaju rolet dzień-noc zależy od Twoich upodobań. Jeśli cenisz sobie minimalizm i wygodę w utrzymywaniu rolet w czystości, warto postawić na rolety w kasecie. Dla dużych, niewymiarowych okien, które zajmują większość ściany, bardziej funkcjonalną opcją będą rolety duolight w stylu klasycznym. Z kolei jeśli zależy nam na tym, aby montaż rolet był jak najmniej inwazyjny dla stolarki okna, wtedy zdecydowanie warto postawić na rolety w wersji mini.

Gdzie warto zamontować rolety dzień-noc?

Ten model rolet sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na tym, aby móc dopasowywać intensywność naświetlenia w pomieszczeniu w zależności od naszych indywidualnych potrzeb. Są zatem doskonałym rozwiązaniem do wnętrz, gdzie spędzamy największą ilość czasu.

Rolety dzień-noc są bardzo popularne w biurach czy salach konferencyjnych, gdzie okna można zasłonić tak, aby w pomieszczeniu było wciąż jasno, a praca przy monitorze komputera nie nadwerężała niepotrzebnie wzroku. Największą popularnością ten model cieszy się w sypialniach lub pokoikach niemowlęcych dzięki możliwości całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.

Ranking Rolet dzień noc + Opis – Czerwiec 2021

Pełne zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych rolet dzień noc, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający polecane rolety dzień noc jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Roleta dzień noc click 73.5 x 140 cm granit marki Mardom ☆

Roleta dzień noc click 73.5 x 140 cm granit marki Mardom Najniższa Cena Online Roleta dzień noc CLICK 73.5 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click. towar jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w adekwatnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku standardowych rolet wewnętrznych. Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie stosowane w aranżacji okien. Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o różnorodnej przepuszczalności światła, pozwala w nieskomplikowany sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet. swobodna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Szara granitowa roleta to idealna propozycja równocześnie do klasycznych wnętrz, jak i innowacyjnych. Szarości są niezwykle neutralne i można je zespajać z szeroką paletą kolorystyczną. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.
 • Producent MARDOM 
 • Szerokość 73.5 cm
 • Długość 140 cm
 • Rodzaj dzień noc 

☆ Mardom Roleta dzień noc naturale click 43.5 x 215 cm granit (5907550569191) ☆

Mardom Roleta dzień noc naturale click 43.5 x 215 cm granit (5907550569191) Najniższa Cena Online Roleta dzień noc Click to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click. towar jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w trafnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji typowych rolet wewnętrznych. Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na montażu – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien. Specjalna dwuwarstwowa tkanina, z poziomymi pasami o przeróżnej przepuszczalności światła, pozwala w nietrudny sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet. luźna regulacja pozwala nam stosownie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Roleta w kolorze piaskowym to nieprzeciętna sugestia jednocześnie do innowacyjnych wnętrz, jak i klasycznych, dzięki uniwersalnej barwie. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.
 • Producent MARDOM 
 • Szerokość 43.5 cm
 • Długość 215 cm
 • Rodzaj dzień noc 

☆ Roleta dzień noc click 53.5 x 140 cm wrzosowa marki Mardom ☆

Roleta dzień noc click 53.5 x 140 cm wrzosowa marki Mardom Najniższa Cena Online Roleta dzień noc CLICK 53.5 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click. towar jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w stosownej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku charakterystycznych rolet wewnętrznych. Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien. Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o rozmaitej przepuszczalności światła, pozwala w prosty sposób regulować poziom naświetlenia wewnątrz. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet. luźna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Wrzosowa roleta podkreśli innowacyjne wnętrza swym niestandardowym kolorem. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak żeby zachowała swój pierwotny wygląd.
 • Producent MARDOM 
 • Szerokość 53.5 cm
 • Długość 140 cm
 • Rodzaj dzień noc 

☆ Roleta dzień noc CLICK 41 x 140 cm turkusowa (5907550526576) ☆

Roleta dzień noc CLICK 41 x 140 cm turkusowa (5907550526576) Najniższa Cena Online Roleta dzień noc CLICK 41 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click. artykuł jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w adekwatnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji typowych rolet wewnętrznych. Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie wykorzystywane w aranżacji okien. Specjalna dwuwarstwowa tkanina, z poziomymi pasami o różnej przepuszczalności światła, pozwala w prosty sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet. swobodna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Turkusowa roleta zaakcentuje innowacyjne wnętrza swoim niestandardowym kolorem. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak żeby zachowała swój pierwotny wygląd.
 • Producent MARDOM 
 • Szerokość 41 cm
 • Długość 140 cm
 • Rodzaj dzień noc 

Rolety dzień-noc – nowoczesne rozwiązanie

Choć ten rodzaj rolet nie należy do najtańszych rozwiązań w kwestii zaciemniania okna, z pewnością rolety dzień-noc posiadają one wiele zalet, które wpływają na ich atrakcyjność. Stanowią same w sobie element dekoracyjny, posiadają kilka opcji montażu, a przede wszystkim dają dużą dowolność w kwestii regulacji nasłonecznienia danego wnętrza, czego nie zapewniają inne modele rolet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *