Ranking Rolet na taras ⇒ Jakie wybrać najlepsze rolety na taras?

Jakie Rolety na taras są najchętniej wybierane? Ranking na Luty 2022

Prezentujemy proponowane rolety na taras, które są najchętniej wybierane przez Kupujących.

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 100 x 150 cm biała termoizolacyjna (5901225400352) ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 100 x 150 cm biała termoizolacyjna (5901225400352) Najniższa Cena Online Biała roleta zaciemniająca BLACKOUT w wymiarze 100 x 150 cm to rewelacyjne rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy sprawnie spać w solidnie oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są widocznie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Pokój dziecięcy to kolejne pokój, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być także wiążąca się z tym wysoka temperatura, lecz i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta parametry termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne. dzięki czemu pomieszczenie nie nagrzewa się tak potężnie, jak w sytuacji zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki czemu materiał jest poprawnie napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy klasyczny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. kolor bez żadnego wzoru pozwoli nam połączyć roletę do różnych aranżacji. Tkaninę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak by zachować roletę w dobrej kondycji przez długi czas.
 • Szerokość 100 cm
 • Długość 150 cm

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 68 x 220 cm zielona termoizolacyjna ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 68 x 220 cm zielona termoizolacyjna Najniższa Cena Online Morska roleta zaciemniająca BLACKOUT w rozmiarze 68 x 220 cm to doskonałe rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy skutecznie spać w solidnie oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są wyraźnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Pokój dziecięcy to kolejne pokój, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być jeszcze wiążąca się z tym wysoka temperatura, lecz i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta parametry termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne. dzięki czemu pokój nie nagrzewa się tak solidnie, jak w przypadku zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki temu materiał jest poprawnie napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy klasyczny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. kolor bez żadnego wzoru pozwoli nam zjednoczyć roletę do przeróżnych aranżacji. Dzianinę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak aby zachować roletę w korzystnej kondycji przez długi czas.
 • Szerokość 68 cm
 • Długość 220 cm

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 57 x 150 cm brązowa termoizolacyjna (5901969668032) ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 57 x 150 cm brązowa termoizolacyjna (5901969668032) Najniższa Cena Online Brązowa roleta zaciemniająca BLACKOUT w rozmiarze 57 x 150 cm to wspaniałe rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy produktywnie spać w konkretnie oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są istotnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Pokój dziecięcy to kolejne pokój, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być również wiążąca się z tym wysoka temperatura, ale i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta cechy termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne. dzięki temu pokój nie nagrzewa się tak konkretnie, jak w przypadku zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki temu materiał jest należycie napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy tradycyjny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. odcień bez żadnego wzoru pozwoli nam zespoić roletę do zróżnicowanych aranżacji. Tkaninę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak aby zachować roletę w korzystnej kondycji przez długi czas.
 • Szerokość 57 cm
 • Długość 150 cm

☆ Roleta zaciemniająca silver click 38.5 x 215 cm srebrna lód termoizolacyjna marki Mardom ☆

Roleta zaciemniająca silver click 38.5 x 215 cm srebrna lód termoizolacyjna marki Mardom Najniższa Cena Online metaliczna roleta zaciemniająca SILVER CLICK to wyjątkowo praktyczny produkt, który łączy w sobie równocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, by jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund. Bezinwazyjny montaż rolety to obfity plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Artykuł został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie regulowanych zacisków. Kilka chwil i nasze okna zyska piękną, ergonomiczną przysłonę. Uniwersalny, wpadający w srebro kolor rolety będzie dobrze wyglądał zarówno we wnętrzach postępowych, jak i konwencjonalnych. Gładka dzianina, bez żadnego wzoru jest ascetyczna, więc można ją zespolić z łatwością do zróżnicowanych stylów aranżacyjnych. Spodnia część rolety została tak skonstruowana, by w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się. Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta genialna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny posiada obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie. To wszystko dla Twojego komfortu!
 • Producent MARDOM 
 • Szerokość 38.5 cm
 • Długość 215 cm
Kolejny Ranking 2021:  Jakie Rolety wewnętrzne do 2000 zł najlepsze? Ranking rolet wewnętrznych w cenie do 2000 zł

☆ Roleta zaciemniająca Silver Click 118.5 x 215 cm srebrna lód termoizolacyjna ☆

Roleta zaciemniająca Silver Click 118.5 x 215 cm srebrna lód termoizolacyjna Najniższa Cena Online metaliczna roleta zaciemniająca SILVER CLICK to wyjątkowo ergonomiczny towar, który łączy w sobie jednocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Produkt został tak zaprojektowany, aby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund. Bezinwazyjny montaż rolety to znaczny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Produkt został już fabrycznie złożony, więc starczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie dostosowywanych zacisków. Kilka chwil i nasze okna zyska ładną, użyteczną przysłonę. Uniwersalny, wpadający w srebro kolor rolety będzie poprawnie wyglądał jednocześnie we wnętrzach postępowych, jak i tradycyjnych. Gładka dzianina, bez żadnego wzoru jest bezkompromisowa, więc można ją zintegrować łatwo do różnorodnych stylów aranżacyjnych. Spodnia część rolety została tak skonstruowana, by w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki czemu w pomieszczeniu nie nagrzewa się. Zyskujemy komfort termiczny, jak i zaciemnienie. Roleta idealna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny ma obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie. To wszystko dla Twojego komfortu!
 • Producent MARDOM 
 • Szerokość 118.5 cm
 • Długość 215 cm

☆ Roleta zaciemniająca Silver Click 41 x 215 cm czekoladowa termoizolacyjna (5907550571200) ☆

Roleta zaciemniająca Silver Click 41 x 215 cm czekoladowa termoizolacyjna (5907550571200) Najniższa Cena Online Brązowa czekoladowa roleta zaciemniająca SILVER CLICK to wyjątkowo funkcjonalny artykuł, który łączy w sobie jednocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, by jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund. Bezinwazyjny montaż rolety to spory plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Artykuł został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie dostosowywanych zacisków. Kilka chwil i nasze okna zyska błyskotliwą, praktyczną przysłonę. Czekoladowy odcień rolety będzie prawidłowo wyglądał we wnętrzach klasycznych, zwłaszcza w towarzystwie drewnianych mebli, uwydatniając ich elegancję. Gładka dzianina, bez żadnego wzoru jest surowa, więc można ją zjednoczyć łatwo do najróżniejszych stylów aranżacyjnych. Spodnia część rolety została tak skonstruowana, by w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się. Zyskujemy komfort termiczny, jak i zaciemnienie. Roleta genialna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część tkaniny posiada obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie. To wszystko dla Twojego komfortu!
 • Producent MARDOM 
 • Szerokość 41 cm
 • Długość 215 cm

☆ Roleta zaciemniająca belem 68 x 220 cm beżowa marki Inspire ☆

Roleta zaciemniająca belem 68 x 220 cm beżowa marki Inspire Najniższa Cena Online Roleta zaciemniająca Belem firmy Inspire wyśmienicie stanie na wysokości zadania w słoneczne dni, kiedy nadmiar światła w środku początkuje nam przeszkadzać. Czy to podczas seansu telewizyjnego, pracy przy komputerze czy wtedy kiedy chcemy dłużej poleniuchować w łóżku. To też nadzwyczajne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, dzięki któremu zapewnimy naszemu maleństwo spokojny, nieprzerwany sen, choćby w ciągu dnia. Szary mechanizm w połączeniu z przezroczystym łańcuszkiem to wyjątkowo wysmakowane, a jednocześnie proste wykończenie. Widoczna dolna listwa obciążeniowa w szarym kolorze ponadto dodaje całości szyku. Dzianina rolety dostępna w kilku kolorach. Roletę możemy zamontować na ramie okiennej w sposób bezinwazyjny, przy pomocy klipsów zatrzaskowych, które są w pakiecie. Mamy ponadto możliwość przykręcenia jej do ściany albo sufitu. Potrzebujemy do tego śrub 3 mm i kołków 4 mm, które należy dokupić osobno. Artykuł dokument standard 100 Special Art żeby OEKO-TEX®, który zagwarantuje brak szkodliwych substancji w ilościach, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu. Gwarancja na mechanizm rolety to aż 5 lat.
 • Producent INSPIRE 
 • Szerokość 68 cm
 • Długość 220 cm
Kolejny Ranking 2021:  Jakie rolety Bonprix najlepsze? Ranking rolet marki Bonprix

Najtańsze Rolety na taras – Ranking Luty 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze rolety na taras, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający bardzo tanie rolety na taras jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm beżowa marcepan termoizolacyjna ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm beżowa marcepan termoizolacyjna Najniższa Cena Online Beżowa, marcepanowa roleta zaciemniająca BLACKOUT w rozmiarze 37 x 150 cm to świetne rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy produktywnie spać w konkretnie oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są istotnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Wnętrze dziecięcy to kolejne pomieszczenie, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być też wiążąca się z tym wysoka temperatura, lecz i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta parametry termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne. dzięki temu pomieszczenie nie nagrzewa się tak mocno, jak w przypadku zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki czemu materiał jest prawidłowo napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy konwencjonalny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. odcień bez żadnego wzoru pozwoli nam dopasować roletę do rozmaitych aranżacji. Dzianinę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak żeby zachować roletę w korzystnej kondycji przez długi czas.
 • Szerokość 37 cm
 • Długość 150 cm
Kolejny Ranking 2021:  Jakie Rolety bambusowe Roto najlepsze? Ranking rolet bambusowych marki Roto

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm brązowa termoizolacyjna (5901969667998) ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm brązowa termoizolacyjna (5901969667998) Najniższa Cena Online Brązowa roleta zaciemniająca BLACKOUT w rozmiarze 37 x 150 cm to idealne rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy produktywnie spać w mocno oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są istotnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Wnętrze dziecięcy to kolejne pomieszczenie, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być na dodatek wiążąca się z tym wysoka temperatura, ale i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta parametry termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną warstwą, która odbija promienie słoneczne. dzięki temu wnętrze nie nagrzewa się tak potężnie, jak w przypadku zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki temu materiał jest korzystnie napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy klasyczny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki czemu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. odcień bez żadnego wzoru pozwoli nam zintegrować roletę do zróżnicowanych aranżacji. Dzianinę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak by zachować roletę w prawidłowej kondycji przez długi czas.
 • Szerokość 37 cm
 • Długość 150 cm

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm kremowa termoizolacyjna ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm kremowa termoizolacyjna Najniższa Cena Online Kremowa roleta zaciemniająca BLACKOUT w rozmiarze 37 x 150 cm to rewelacyjne rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy skutecznie spać w potężnie oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są wyraźnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Pokój dziecięcy to kolejne pomieszczenie, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być jeszcze wiążąca się z tym wysoka temperatura, ale i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta właściwości termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne. dzięki temu pomieszczenie nie nagrzewa się tak mocno, jak w przypadku zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki czemu materiał jest prawidłowo napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy tradycyjny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. kolor bez żadnego wzoru pozwoli nam związać roletę do najróżniejszych aranżacji. Dzianinę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak żeby zachować roletę w prawidłowej kondycji przez długi czas.
 • Szerokość 37 cm
 • Długość 150 cm

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm biała termoizolacyjna ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm biała termoizolacyjna Najniższa Cena Online Biała roleta zaciemniająca BLACKOUT w wymiarze 37 x 150 cm to nadzwyczajne rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy skutecznie spać w mocno oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są istotnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Pomieszczenie dziecięcy to kolejne pokój, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być dodatkowo wiążąca się z tym wysoka temperatura, lecz i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta parametry termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną warstwą, która odbija promienie słoneczne. dzięki czemu pomieszczenie nie nagrzewa się tak solidnie, jak w sytuacji zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki czemu materiał jest dobrze napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy klasyczny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. odcień bez żadnego wzoru pozwoli nam związać roletę do rozmaitych aranżacji. Tkaninę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak żeby zachować roletę w dobrej kondycji przez długi czas.
 • Szerokość 37 cm
 • Długość 150 cm

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm zielona termoizolacyjna ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm zielona termoizolacyjna Najniższa Cena Online Morska roleta zaciemniająca BLACKOUT w wymiarze 37 x 150 cm to genialne rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy efektywnie spać w solidnie oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są widocznie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Wnętrze dziecięcy to kolejne wnętrze, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być też wiążąca się z tym wysoka temperatura, lecz i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta właściwości termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne. dzięki temu wnętrze nie nagrzewa się tak konkretnie, jak w przypadku zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki temu materiał jest należycie napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy klasyczny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. kolor bez żadnego wzoru pozwoli nam zbratać roletę do różnorodnych aranżacji. Dzianinę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak żeby zachować roletę w korzystnej kondycji poprzez długi czas.
 • Szerokość 37 cm
 • Długość 150 cm

☆ Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm szara termoizolacyjna (5901225407238) ☆

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 37 x 150 cm szara termoizolacyjna (5901225407238) Najniższa Cena Online Szara roleta zaciemniająca BLACKOUT w rozmiarze 37 x 150 cm to znakomite rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy produktywnie spać w mocno oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem. Leniwe popołudnia przed telewizorem są istotnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Pomieszczenie dziecięcy to kolejne wnętrze, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie. Kłopotliwa może być też wiążąca się z tym wysoka temperatura, ale i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta cechy termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne. dzięki czemu pokój nie nagrzewa się tak potężnie, jak w sytuacji zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki czemu materiał jest korzystnie napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy tradycyjny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie. dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. kolor bez żadnego wzoru pozwoli nam złączyć roletę do różnorodnych aranżacji. Dzianinę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak żeby zachować roletę w korzystnej kondycji poprzez długi czas.
 • Szerokość 37 cm
 • Długość 150 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.