Jakie rolety Okpol najlepsze? Ranking rolet marki Okpol

Jakie Rolety Okpol są najchętniej wybierane? Ranking na Luty 2022

Prezentujemy proponowane rolety od producenta Okpol, które są najchętniej wybierane przez Kupujących.

☆ Okpol Roleta multistop d37t 06 78x118 ☆

Okpol Roleta multistop d37t 06 78x118 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37T - tkanina klarowna Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i dokładnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią stosowania rolet jest skuteczna ochrona przed rażącym słońcem. Zaimplementowany w rolecie optymalny materiał i prowadnice gwarantują 100% zaciemnienie. Obfita gama odcieni i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: tradycyjnym, postępowym, romantycznym, a nawet eksperymentalnym. Rolety wykonane są z materiału mającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Spora gama kolorystyczna pozwala skonsolidować roletę do każdego wnętrza. W rolecie zaimplementowany jest system prowadnic, który zagwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wytworzone są z wysokiej jakości aluminium. Zapewniają płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka zapewniająca izolację światła a równocześnie umożliwiająca przepływ powietrza pomiędzy szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza powiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i zapobiega tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne kolory: Materiały przezroczyste Charakterystyka:– w 100% wykonany z PES– gramatura: 185-195 g/m² (w zależności od wybranego koloru)– grubość materiału: 0,38 mm– możliwość używania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - podany rozmiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować minimalne różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy niezbędnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie połączyć rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja konstrukcji rolety Okpol Multistop:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 118 cm

☆ Okpol Roleta multistop d37z 13 78x160 ☆

Okpol Roleta multistop d37z 13 78x160 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - dzianina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i dokładnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią stosowania rolet jest skuteczna ochrona przed rażącym słońcem. Zastosowany w rolecie odpowiedni materiał oraz prowadnice zapewniają 100% zaciemnienie. Szeroka gama kolorów i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym rodzaju wnętrz: konwencjonalnym, progresywnym, romantycznym, a choćby eksperymentalnym. Rolety stworzone są z materiału posiadającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Wielka gama kolorystyczna pozwala zbratać roletę do każdego wnętrza. W rolecie zastosowany jest system prowadnic, który zapewnia 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wyprodukowane są z wysokiej jakości aluminium. Zapewniają płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza pomiędzy szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza rozszerza żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i uniemożliwia tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – metalicznym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. dostępne odcienie: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% wykonany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość wykorzystywania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - przekazany rozmiar jest rozmiarem okna do którego nadaje się roleta, - mogą występować niewiele znaczące różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie złączyć rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 160 cm

☆ Roleta Okpol Multistop D37Z 07 78x140, Multistop D37Z 78x140 ☆

Roleta Okpol Multistop D37Z 07 78x140, Multistop D37Z 78x140 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - tkanina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią użytkowania rolet jest sprawna ochrona przed rażącym słońcem. Zaimplementowany w rolecie optymalny materiał, a także prowadnice gwarantują 100% zaciemnienie. Pokaźna gama barw i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym rodzaju wnętrz: klasycznym, nowoczesnym, romantycznym, a nawet eksperymentalnym. Rolety stworzone są z materiału posiadającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Wielka gama kolorystyczna pozwala skonsolidować roletę do każdego wnętrza. W rolecie zastosowany jest system prowadnic, który zagwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice produkowane są z wysokiej jakości aluminium. Gwarantują płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza między szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza zwiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i zapobiega tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne odcienie: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% produkowany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - podany rozmiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować minimalne różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie złączyć rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 140 cm

☆ Roleta Okpol Multistop D37Z 05 78x98, Multistop D37Z 78x98 ☆

Roleta Okpol Multistop D37Z 05 78x98, Multistop D37Z 78x98 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - dzianina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią wykorzystywania rolet jest skuteczna ochrona przed rażącym słońcem. Zastosowany w rolecie stosowny materiał oraz prowadnice gwarantują 100% zaciemnienie. Wielka gama kolorów i materiałów pozwala uzupełnić dekorację w każdym rodzaju wnętrz: konwencjonalnym, nowoczesnym, romantycznym, a choćby eksperymentalnym. Rolety wytwarzane są z materiału mającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Znaczna gama kolorystyczna pozwala zespolić roletę do każdego wnętrza. W rolecie zaimplementowany jest system prowadnic, który gwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wytworzone są z wysokiej jakości aluminium. Gwarantują płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka zapewniająca izolację światła a równocześnie umożliwiająca przepływ powietrza między szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza zwiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i uniemożliwia tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. dostępne barwy: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% wykonany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - przekazany rozmiar jest rozmiarem okna do którego nadaje się roleta, - mogą występować znikome różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie związać rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 98 cm
Kolejny Ranking 2021:  Jakie Rolety bambusowe Mardom najlepsze? Ranking rolet bambusowych marki Mardom

☆ Roleta Okpol Multistop D37Z 06 78x118, Multistop D37Z 78x118 ☆

Roleta Okpol Multistop D37Z 06 78x118, Multistop D37Z 78x118 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - dzianina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i skrupulatnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią używania rolet jest efektywna ochrona przed rażącym słońcem. Zastosowany w rolecie trafny materiał oraz prowadnice zapewniają 100% zaciemnienie. Znaczna gama odcieni i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: klasycznym, progresywnym, romantycznym, a choćby eksperymentalnym. Rolety produkowane są z materiału posiadającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Znaczna gama kolorystyczna pozwala dopasować roletę do każdego wnętrza. W rolecie zastosowany jest system prowadnic, który gwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wyprodukowane są z wysokiej jakości aluminium. Gwarantują płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a równocześnie umożliwiająca przepływ powietrza pomiędzy szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza powiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i uniemożliwia tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne odcienie: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% wykonany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość używania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - przekazany wymiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować niewielkie różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy niezbędnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie skonsolidować rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 118 cm

☆ Roleta Okpol Multistop D37T 07 78x140, Multistop D37T 78x140 ☆

Roleta Okpol Multistop D37T 07 78x140, Multistop D37T 78x140 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37T - dzianina przejrzysta Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a jednocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią użytkowania rolet jest sprawna ochrona przed rażącym słońcem. Zastosowany w rolecie optymalny materiał oraz prowadnice zapewniają 100% zaciemnienie. Obfita gama kolorów i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: tradycyjnym, postępowym, romantycznym, a choćby eksperymentalnym. Rolety stworzone są z materiału posiadającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Obfita gama kolorystyczna pozwala zjednoczyć roletę do każdego wnętrza. W rolecie zaimplementowany jest system prowadnic, który gwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Gwarantują płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza pomiędzy szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza rozszerza żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i uniemożliwia tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – metalicznym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne odcienie: Materiały przejrzyste Charakterystyka:– w 100% wytworzony z PES– gramatura: 185-195 g/m² (w zależności od wybranego koloru)– grubość materiału: 0,38 mm– możliwość używania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - przekazany wymiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować niewielkie różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy niezbędnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie zespoić rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja montażu rolety Okpol Multistop:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 140 cm

☆ Okpol Roleta decomatic d33z 07 78x140 ☆

Okpol Roleta decomatic d33z 07 78x140 Najniższa Cena Online Okpol Decomatic D33Z - tkanina zaciemniająca Aluminiowa listwa stanowi elegancką osłonę mechanizmu rolującego dzianinę. Zaczepy wybór poziomu zaciemnienia wnętrza. Roleta stanowi wydajną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd zagwarantuje uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować ilość światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zastosowane materiały zaciemniające jaki i transparentne w zależności od przeznaczenia. Duża gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Produkt wyprodukowany jest z dzianin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia standard Oeko-Tex. Dodatkowym elementem zaciemniającym jest blenda montowana w górnej części rolety. Oferowana jest jest w odcieniu metalicznym i stanowi przy tym elegancką osłonę mechanizmu rolującego tkaninę. Roleta przystępna w dodatku z mechanizmem i zaczepami w kolorze białym (do okien z PVC) – D33W. Prosimy o podanie koloru listwy maskującej rolkę w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne barwy: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% wytwarzany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość wykorzystywania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - przekazany wymiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować małe różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie skonsolidować rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja montażu rolety Okpol Decomatic:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 140 cm

☆ Okpol Roleta decomatic d33z 06 78x118 ☆

Okpol Roleta decomatic d33z 06 78x118 Najniższa Cena Online Okpol Decomatic D33Z - tkanina zaciemniająca Aluminiowa listwa stanowi elegancką osłonę mechanizmu rolującego tkaninę. Zaczepy dobór poziomu zaciemnienia wnętrza. Roleta stanowi produktywną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd zagwarantuje uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować liczba światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zaimplementowane materiały zaciemniające jaki i przejrzyste w zależności od przeznaczenia. Pokaźna gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Artykuł stworzony jest z dzianin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia kanon Oeko-Tex. Dodatkowym elementem zaciemniającym jest blenda montowana w górnej części rolety. Oferowana jest jest w odcieniu srebrnym i stanowi przy tym elegancką osłonę mechanizmu rolującego dzianinę. Roleta przystępna również z mechanizmem i zaczepami w kolorze białym (do okien z PVC) – D33W. Prosimy o podanie koloru listwy maskującej rolkę w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne barwy: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% wykonany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość używania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - przekazany wymiar jest rozmiarem okna do którego nadaje się roleta, - mogą występować minimalne różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie związać rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja montażu rolety Okpol Decomatic:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 118 cm

☆ Okpol Roleta decomatic d33z 04 66x118 ☆

Okpol Roleta decomatic d33z 04 66x118 Najniższa Cena Online Okpol Decomatic D33Z - dzianina zaciemniająca Aluminiowa listwa stanowi elegancką osłonę mechanizmu rolującego dzianinę. Zaczepy dobór poziomu zaciemnienia wnętrza. Roleta stanowi sprawną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd zapewnia uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować ilość światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zastosowane materiały zaciemniające jaki i krystaliczne w zależności od przeznaczenia. Spora gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Towar stworzony jest z dzianin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia standard Oeko-Tex. Dodatkowym elementem zaciemniającym jest blenda montowana w górnej części rolety. Oferowana jest jest w odcieniu metalicznym i stanowi przy tym elegancką osłonę mechanizmu rolującego dzianinę. Roleta przystępna na dodatek z mechanizmem i zaczepami w odcieniu białym (do okien z PVC) – D33W. Prosimy o podanie koloru listwy maskującej rolkę w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne barwy: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% tworzony z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - przekazany wymiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować niewiele znaczące różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy koniecznie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie scalić rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja konstrukcji rolety Okpol Decomatic:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 66 cm
 • Długość 118 cm

☆ Okpol Roleta decomatic d33t 06 78x118 ☆

Okpol Roleta decomatic d33t 06 78x118 Najniższa Cena Online Okpol Decomatic D33T - tkanina transparentna Aluminiowa listwa stanowi elegancką osłonę mechanizmu rolującego dzianinę. Zaczepy wybór poziomu zaciemnienia wnętrza. Roleta stanowi wydajną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd gwarantuje uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować liczba światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zaimplementowane materiały zaciemniające jaki i przezroczyste w zależności od przeznaczenia. Obszerna gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Produkt wytwarzany jest z dzianin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia kanon Oeko-Tex. Dodatkowym elementem zaciemniającym jest blenda montowana w górnej części rolety. Oferowana jest jest w odcieniu srebrnym i stanowi przy tym elegancką osłonę mechanizmu rolującego tkaninę. Roleta dostępna też z mechanizmem i zaczepami w odcieniu białym (do okien z PVC) – D33W. Prosimy o podanie koloru listwy maskującej rolkę w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne odcienie: Materiały przezroczyste Charakterystyka:– w 100% tworzony z PES– gramatura: 185-195 g/m²– grubość materiału: 0,38 mm– możliwość używania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - podany rozmiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować nieduże różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy koniecznie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie zintegrować rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja konstrukcji rolety Okpol Decomatic:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 118 cm
Kolejny Ranking 2021:  Jakie rolety Roto najlepsze? Ranking rolet marki Roto

Najtańsze Rolety Okpol – Ranking Luty 2022 wg ceny rosnąco

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rolety marki Okpol, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający bardzo tanie rolety od producenta Okpol jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Roleta Okpol Classic D12T 07 78x140, Classic D12T 78x140 ☆

Roleta Okpol Classic D12T 07 78x140, Classic D12T 78x140 Najniższa Cena Online Okpol Classic D12T - tkanina przejrzysta Roleta stanowi efektywną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd zapewnia uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować liczba światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zaimplementowane materiały zaciemniające jaki i przejrzyste w zależności od przeznaczenia. Duża gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Produkt wytwarzany jest z tkanin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia standard Oeko-Tex. Roleta dostępna również z zaczepami w kolorze białym – D33W. przystępne kolory: Materiały przejrzyste Charakterystyka:– w 100% tworzony z PES– gramatura: 185-195 g/m²– grubość materiału: 0,38 mm– możliwość stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Możliwość doposażenia w aluminiową listwę maskująca - zasłaniająca mechanizm rolujący rolety. BL - do okien drewnianych BLW - do okien z PVC Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - podany rozmiar jest wymiarem okna do którego nadaje się roleta, - mogą występować drobne różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie zjednoczyć rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja montażu rolety Okpol:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 140 cm

☆ Roleta Okpol Classic D12T 06 78x118 ☆

Roleta Okpol Classic D12T 06 78x118 Najniższa Cena Online Okpol Classic D12T - tkanina przezroczysta Roleta stanowi wydajną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd zagwarantuje uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować liczba światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zastosowane materiały zaciemniające jaki i transparentne w zależności od przeznaczenia. Pokaźna gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Towar tworzony jest z dzianin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia kanon Oeko-Tex. Roleta dostępna też z zaczepami w kolorze białym – D33W. dostępne odcienie: Materiały krystaliczne Charakterystyka:– w 100% wyprodukowany z PES– gramatura: 185-195 g/m²– grubość materiału: 0,38 mm– możliwość wykorzystywania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Możliwość doposażenia w aluminiową listwę maskująca - przysłaniająca mechanizm rolujący rolety. BL - do okien drewnianych BLW - do okien z PVC Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - przekazany wymiar jest rozmiarem okna do którego nadaje się roleta, - mogą występować drobne różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie połączyć rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja konstrukcji rolety Okpol:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 118 cm

☆ Okpol Roleta decomatic d33t 06 78x118 ☆

Okpol Roleta decomatic d33t 06 78x118 Najniższa Cena Online Okpol Decomatic D33T - tkanina przezroczysta Aluminiowa listwa stanowi elegancką osłonę mechanizmu rolującego dzianinę. Zaczepy wybór poziomu zaciemnienia wnętrza. Roleta stanowi wydajną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd zapewnia uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować liczba światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zastosowane materiały zaciemniające jaki i klarowne w zależności od przeznaczenia. Pokaźna gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Artykuł produkowany jest z dzianin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia standard Oeko-Tex. Dodatkowym elementem zaciemniającym jest blenda montowana w górnej części rolety. Oferowana jest jest w odcieniu metalicznym i stanowi przy tym elegancką osłonę mechanizmu rolującego tkaninę. Roleta przystępna również z mechanizmem i zaczepami w odcieniu białym (do okien z PVC) – D33W. Prosimy o podanie koloru listwy maskującej rolkę w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne kolory: Materiały klarowne Charakterystyka:– w 100% produkowany z PES– gramatura: 185-195 g/m²– grubość materiału: 0,38 mm– możliwość wykorzystywania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - podany wymiar jest wymiarem okna do którego nadaje się roleta, - mogą występować nieduże różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie związać rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja konstrukcji rolety Okpol Decomatic:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 118 cm

☆ Roleta decomatic d33t 07 78x140 marki Okpol ☆

Roleta decomatic d33t 07 78x140 marki Okpol Najniższa Cena Online Okpol Decomatic D33T - dzianina klarowna Aluminiowa listwa stanowi elegancką osłonę mechanizmu rolującego tkaninę. Zaczepy wybór poziomu zaciemnienia wnętrza. Roleta stanowi produktywną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd gwarantuje uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować liczba światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zastosowane materiały zaciemniające jaki i krystaliczne w zależności od przeznaczenia. Znaczna gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Towar wykonany jest z dzianin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia standard Oeko-Tex. Dodatkowym elementem zaciemniającym jest blenda montowana w górnej części rolety. Oferowana jest jest w odcieniu srebrnym i stanowi przy tym elegancką osłonę mechanizmu rolującego tkaninę. Roleta przystępna także z mechanizmem i zaczepami w odcieniu białym (do okien z PVC) – D33W. Prosimy o podanie koloru listwy maskującej rolkę w uwagach, przy składaniu zamówienia. dostępne odcienie: Materiały transparentne Charakterystyka:– w 100% stworzony z PES– gramatura: 185-195 g/m²– grubość materiału: 0,38 mm– możliwość wykorzystywania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - podany rozmiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować niewielkie różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie skonsolidować rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja konstrukcji rolety Okpol Decomatic:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 140 cm

☆ Roleta Okpol Classic D12Z 04 66x118, Classic D12Z 66x118 ☆

Roleta Okpol Classic D12Z 04 66x118, Classic D12Z 66x118 Najniższa Cena Online Okpol Classic D12Z - tkanina zaciemniająca Roleta stanowi produktywną osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jej estetyczny wygląd zagwarantuje uzupełnienie dekoracji każdego wnętrza. Trzy zaczepy rolety pozwalają regulować ilość światła wpuszczanego do wnętrza. W rolecie mogą być zaimplementowane materiały zaciemniające jaki i przezroczyste w zależności od przeznaczenia. Obszerna gama kolorystyczna pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza. Produkt wyprodukowany jest z tkanin nieszkodliwych dla zdrowia – spełnia standard Oeko-Tex. Roleta przystępna dodatkowo z zaczepami w odcieniu białym – D33W. przystępne odcienie: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% produkowany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Możliwość doposażenia w aluminiową listwę maskująca - osłaniająca mechanizm rolujący rolety. BL - do okien drewnianych BLW - do okien z PVC Gwarancja: - roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta. Uwaga: - podany rozmiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować znikome różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie połączyć rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia. Instrukcja konstrukcji rolety Okpol:
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 66 cm
 • Długość 118 cm
Kolejny Ranking 2021:  Jakie Rolety plisowane Altaterra najlepsze? Ranking rolet plisowanych marki Altaterra

Najdroższe Rolety Okpol – Ranking Luty 2022 wg ceny malejąco

Zestawienie TOP5 zawiera najdroższe rolety marki Okpol, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający bardzo drogie rolety od producenta Okpol jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Okpol Roleta multistop d37z 13 78x160 ☆

Okpol Roleta multistop d37z 13 78x160 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - tkanina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią stosowania rolet jest efektywna ochrona przed rażącym słońcem. Zastosowany w rolecie trafny materiał oraz prowadnice zapewniają 100% zaciemnienie. Wielka gama odcieni i materiałów pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: klasycznym, innowacyjnym, romantycznym, a choćby eksperymentalnym. Rolety wytwarzane są z materiału posiadającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Pokaźna gama kolorystyczna pozwala scalić roletę do każdego wnętrza. W rolecie zaimplementowany jest system prowadnic, który zagwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wytworzone są z wysokiej jakości aluminium. Zapewniają płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka zapewniająca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza między szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza powiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i zapobiega tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. dostępne barwy: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% produkowany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - przekazany wymiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować nieznaczne różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy koniecznie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie zespolić rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 160 cm

☆ Roleta Okpol Multistop D37Z 07 78x140, Multistop D37Z 78x140 ☆

Roleta Okpol Multistop D37Z 07 78x140, Multistop D37Z 78x140 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - tkanina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a jednocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią wykorzystywania rolet jest sprawna ochrona przed rażącym słońcem. Zastosowany w rolecie trafny materiał, a także prowadnice gwarantują 100% zaciemnienie. Duża gama barw i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: konwencjonalnym, postępowym, romantycznym, a nawet eksperymentalnym. Rolety produkowane są z materiału mającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Duża gama kolorystyczna pozwala związać roletę do każdego wnętrza. W rolecie zaimplementowany jest system prowadnic, który gwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wytwarzane są z wysokiej jakości aluminium. Gwarantują płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza między szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza zwiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i zapobiega tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne odcienie: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% produkowany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - podany wymiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować małe różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie zespolić rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 140 cm

☆ Roleta Okpol Multistop D37Z 06 78x118, Multistop D37Z 78x118 ☆

Roleta Okpol Multistop D37Z 06 78x118, Multistop D37Z 78x118 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - tkanina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a jednocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią użytkowania rolet jest efektywna ochrona przed rażącym słońcem. Zaimplementowany w rolecie odpowiedni materiał i prowadnice zapewniają 100% zaciemnienie. Obfita gama odcieni i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: konwencjonalnym, innowacyjnym, romantycznym, a nawet eksperymentalnym. Rolety wytwarzane są z materiału mającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Duża gama kolorystyczna pozwala skonsolidować roletę do każdego wnętrza. W rolecie zaimplementowany jest system prowadnic, który zagwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice stworzone są z wysokiej jakości aluminium. Gwarantują płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a równocześnie umożliwiająca przepływ powietrza między szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza powiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i uniemożliwia tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – metalicznym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne barwy: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% wykonany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość używania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - przekazany wymiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować minimalne różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy koniecznie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie skonsolidować rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 78 cm
 • Długość 118 cm

☆ Roleta Okpol Multistop D37Z 15 66x140 ☆

Roleta Okpol Multistop D37Z 15 66x140 Najniższa Cena Online Okpol Multistop D37Z - tkanina zaciemniająca Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a jednocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji. Podstawową korzyścią użytkowania rolet jest sprawna ochrona przed rażącym słońcem. Zaimplementowany w rolecie optymalny materiał, a także prowadnice zapewniają 100% zaciemnienie. Obfita gama odcieni i materiałów pozwala uzupełnić dekorację w każdym rodzaju wnętrz: tradycyjnym, innowacyjnym, romantycznym, a nawet eksperymentalnym. Rolety wyprodukowane są z materiału mającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Spora gama kolorystyczna pozwala związać roletę do każdego wnętrza. W rolecie zaimplementowany jest system prowadnic, który gwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice produkowane są z wysokiej jakości aluminium. Gwarantują płynną regulację dopływu światła. W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza pomiędzy szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza zwiększa żywotność rolety. Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i uniemożliwia tym sposobem jego wyblaknięciu. Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC). Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia. przystępne odcienie: Materiały zaciemniające Charakterystyka:– w 100% wykonany z PES– gramatura: 230 g/m²– grubość materiału: 0,30 mm– możliwość wykorzystywania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności Uwaga: - podany rozmiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta, - mogą występować niewielkie różnice między wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami, - zamawiając akcesoria należy potrzebnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie scalić rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.
 • Producent OKPOL 
 • Szerokość 66 cm
 • Długość 140 cm